jaka klimatyzacja postojowa

jaka klimatyzacja postojowa

Upside Sadzarki dół

Jeśli lubisz mieć ogród i jeść świeże, prosto z pomidorami ogrodowych, ale nie mają wystarczająco dużo miejsca, można skorzystać z jednego z nowych wzrostowych plantatorów dół. Upside down sadzarki nazywany opak styl wiszące plantator może rozwijać się wiele warzyw oraz pomidory i brokuły i może być zawieszony na tarasach i balkonach. Są rozsądnych cenach i można je znaleźć w coraz większej liczbie miejsc. Można użyć liczbę plantatorów do góry nogami, aby mieć piękny ogród.

Korzyści z upside down ogrodnictwie

Ponieważ mogą one być zawieszone w balkonach i tarasach, można przesunąć je wokół. Co więcej, gdy zimą wkrada, można przechowywać je z trochę zamieszania. Następnie wystarczy użyć ich ponownie w następnym sezonie uzyskania warzywa, które wymagają.

To ważne, aby dodać odpowiedni rodzaj gleby zalewania (to powinno być zmieszane z nawozu) dla sadzonka rośnie zdrowo. Staranne pielęgnacja roślin jest konieczne tak jak byś zrobił dla każdej rośliny uprawiane konwencjonalnie.

Największą zaletą korzystania z tych sadzarki jest to, że nie trzeba pracować gleby. Backbreaking pracę przygotowując grunt do uprawy warzyw jest łatwiejsze z góry nogami plantatorów.

mogą być uprawiane Wiele warzyw, takich jak pomidory, oberżyny i brokuły. Można także rozwijać sezonowych kwiatów i ziół. W rzeczywistości w tych samych wzrostowych plantatorów dół można rosną pomidory, a także kwiaty.

Tworzyć własne góry nogami sadzarki

Jeśli nie są chętni na temat korzystania z już poczynionych sadzarki wiszące, można nawet zrobić sobie plantatorem. będzie trzeba pojemników z tworzyw sztucznych i wymagają, aby wywiercić otwór w środku plastikowy pojemnik na dole. Weź plastikowych pojemników 5-galon. Po wyciąć otwór, umieścić bibułę filtracyjną nad otworem, a następnie odwracania pojemnika właściwą drogę. Teraz wypełnić w glebie. Po wypełnieniu w glebie wyjąć bibułę filtracyjną. Kopać rękami, aby zrobić miejsce dla siewek i posadzić go. Żeby było prościej, wystarczy zamówić jedną z już dokonanych nogami plantatorów.

Nawozić rośliny zgodnie z ich potrzebami

Wszystkie już wprowadzone do góry nogami sadzarki pochodzą z ich instrukcjami. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ich nawożenie roślin i podlewania roślin. Jeśli nie postępuj zgodnie z instrukcjami, rośliny nie mogą być zdrowe.

Ważne jest również, by nawozić roślinę. Ale dbać o potrzebach nawożenia różnorodnych roślin. Na przykład pomidory trzeba nawozić co dwa tygodnie aż dojdziesz kwiatów. Potem trzeba by nawozić je co kilka dni. Jej najlepiej użyć nawóz rozpuszczalny w wodzie dla zakładu, gdyż może to wchłania się do korzeni roślin szybciej. Używać kubka podczas nalewania nawozu w wodzie.

– autor artykułu