klimatyzacja samochodowa czesci

klimatyzacja samochodowa czesci

5.Hydrotherapy – tajne wody

Wziąć gorący prysznic, a następnie zimną wodą, jak na przemian ciepłą i zimną wodą ma wiele zalet –

– Ułatwienie przypływ krwi i energii dla organizmu

– Wzmacnia układ odpornościowy

– Poprawia krążenie krwi i metabolizm

Oto jak to zrobić: –

Trzy minut w gorącej wodzie, a następnie przez 30 sekund w zimnej wodzie i powtórzyć jeszcze 2 razy.kowalstwo

Niektóre gospodarstwa zdrowia przygotowują dwie łazienki, jedna z zimna, a drugi z ciepłą wodą. Na podłodze w przedniej części zimnej kąpieli jest wanienki z gorącą wodą, a także na podłodze z przodu gorącej kąpieli jest wanienki zimnej wody. Jeśli wziąć zimną kąpiel, twoje stopy będą namoczyć w gorącej wodzie, a gdy biorąc gorącą kąpiel stopy będą namoczyć w zimnej wodzie. Powtórzyć ten proces – trzech minut w gorącym i jedną minutę w zimnej, kończąc się z zimna. Twierdzono, że to jest dobre dla żylaki, hemoroidy i kłopotów miednicy.

6.Drink wody w zależności od stylu życia i we właściwy sposób

Nie ma żelaznej reguły, jak dużo wody do picia codziennie ponieważ zależy to od indywidualnego stylu życia. Jeśli pracujesz w środowisku, klimatyzacja, pije 6 szklanek wody dziennie wystarczy, ale jeśli twoja praca wymaga dużo podróżowania i poruszania się, trzeba pić 8-10 szklanek dziennie. Jednak jeśli jesteś pod słońcem przez większość czasu, co najmniej 10-12 okulary.

Jak pić woda odgrywa ważną rolę i dr Wu zaleca poprawne sposobem jest popijać go po trochu, aby dać czas komórek organizmu do wchłaniania wody, jak gdybyś łykać całe szkło, komórki nie może wchłonąć je i woda będzie wydzielana w moczu.

7.Eat w zależności od grupy krwi.

Ten sekret został również napisany przez dr Peter Adamo w książce „Jedz dla danego typu ” dr Peter A internetowa rejestracja pacjentówdamo, który koncentruje się na umożliwieniu organizmowi leczyć się poprzez post, diety, hydroterapii i ćwiczenia.

– autor artykułu