klimatyzacja jaka grupa srodkow trwalych

klimatyzacja jaka grupa srodkow trwalych

Co jest potrzebne, aby rozpocząć ogrodnictwo

Począwszy ogrodników lub zainteresowanych rozpoczęciem ogród mogą się zastanawiać, co jest potrzebne, aby rozpocząć warzyw i ziół w ogrodzie. A ile to kosztuje, aby zacząć? Oczywiście, trzeba działce albo pojemnikach lub doniczkach w których można umieścić swoje zakłady. Poza tym, można rozpocząć bardzo prosto i niewielkim kosztem.

Będziesz potrzebować:

1) torebki nasienne

2) niektóre małe słupki metalowe roślinne (mogą nie być konieczne, ja tylko je początkowo używany do oznaczania gdzie nasiona wysiano w przeciwieństwie do drogi, gdzie znajdowały się do chodzenia)

3) Sznurek bawełniany domowe (przywiązać do palików metalu roślinnych oznaczyć wiersze gdzie plant)

klimatyzacja jaka grupa srodkow trwalych

4) słupki pomidor, jeśli będzie uprawy pomidorów

5) ewentualnie niektóre małe doniczki plastikowe z otworów drenażowych w dnie na rozpoczęcie nasiona

6) worek ziemi doniczkowej (jeśli będzie rośliny począwszy pomieszczeniu z nasion)

Spędziłem w sumie około $ 58.00 zacząć, a ja również kilka rzeczy, które już miałem pod ręką w domu. Aby rozpocząć pomidory z nasion, posadziłem je w małych papierowych kubków łazience lub w pustych biodegradowalnych kartonowych łazienka tkanki rolkach (mogą być kompostowane, co oznacza, że ??mogą być sadzone bezpośrednio w ziemi). Umieściłem je w plastikowych pojemnikach wielokrotnego użytku, więc woda nie będzie wylewać się na moim stole, kiedy podlewać je. Kiedy dotarli zbyt duża dla papierowych kubków lub rolek papieru toaletowego, ja przeszczepione je w kilku dużych garnkach miałem leżące wokół szopy.

Nie umieszczać żadnych nawozów dół tej ostatniej wiosny, a plon był całkiem udany, mimo wszystko. Pożyczyłem rumpel przyjaciela, ponieważ jest naprawdę potrzebne tylko dwa razy w roku – raz na wiosnę i raz w upadku. Następnie użyłem regularny ogród grabie zrobić zagłębienie w ziemi i tworzą wiersze.

– autor artykułu