klimatyzacja jaka firma najlepsza

klimatyzacja jaka firma najlepsza

Gdzie umieścić Birdhouses

Zacznijmy z którym nie wkładać birdhouses: w drzewach. Powodem tego jest to, że drzewa są łatwe do wznoszenia – dla węży i ??kotów i szopy – wszystkie zwierzęta, którzy uważają, że ptaki i ich jaja są dobrym kolację.

Z tego powodu najlepiej jest oddać birdhouses na słupach ze strażników drapieżnika.http://www.domyzbali-krakow.pl Są to przegrody, które mieszczą się na słupie i uniemożliwiają zwierzętom shimmying się na Biegun. Pomyśl o dużej pokrywy śmieci mogą lub rura gazowa zamontowana w centrum swojego bieguna. Przegrody dla domów ptaków, oczywiście, wygląda o wiele ładniej.

Następnym razem trzeba zastanowić się, gdzie umieścić słup. Jeśli montujesz Bluebird dom, a chcesz go w otwartym polu. To samo dotyczy fioletowym domu Martina. W przypadku pozyskiwania chickadees lub Titmice, chcesz ptaszarnia się pod drzewem lub koło krzaków. Strzyżyk karoliński również krzewy wolą być w pobliżu. I widziałeś nawet strzyżyk karoliński budować wewnątrz opuszczonych budynkach.

Jeśli rozklejanie ptaszarnia na kaczki, to powinno być w pobliżu wody – ale nie bezpośrednio nad wodą, ponieważ małe ptaki utonie. sowy Barn wolą otwarte przestrzenie, takie jak pola, pustynie, i bagna, gdzie znajdują się martwe drzewa w pobliżu.

klimatyzacja jaka firma najlepsza

Jeśli masz nestbox dla robin, odłóż go na bok konstrukcji, z nawisu dachu.

Budki dla ptaków muszą również być odpowiednio rozmieszczone. Jeśli są zbyt blisko siebie, wtedy ptaki spędzają czas walcząc ze sobą, zamiast budowania gniazd i podnoszenie młody.

Nie oddać ptaszarnia nad birdbath, jeszcze pisklęta mogą wypaść i utonąć. Nie należy również powiesić go w pobliżu Dokarmianie ptaków. Podajniki są odwiedzane przez wielu ptaków, i będą przeszkadzać gniazdowania parę.

Birdhouses powinna być zamontowana z 5 – 15 stóp na powietrzu i powinny być ustawione tak, że otwory są zwrócone od wiatru. Południowa jest zwykle dobrym kierunku.

– autor artykułu