jaka klimatyzacja do sklepu

jaka klimatyzacja do sklepu

Warzywa, które dobrze rosną w Kontenery

Wielu z nas uprawiać warzywa w pojemnikach z kilku powodów. Możemy żyć w mieszkaniu lub mieszkanie (mam nadzieję, ze słonecznym balkonem), nie mają wiele gruntów lub odpowiedni grunt, lub wielu innych powodów. ogrodnictwo Pojemnik jest świetna i można rozwijać niemal wszystko w pojemniku, ale niektóre warzywa będą rosły o wiele lepiej i łatwiej niż inni. Na przykład arbuza i gigantyczne dynie są duże i trudne, i chociaż kukurydza rośnie bardzo dobrze, może być tylko coraz jedno ucho na roślinę. Zapraszam do wypróbowania rośnie coś, co chciałbyś, ale tutaj jest lista tych, które rosną dobrze i są odpowiednie zarówno dla nowych, jak i doświadczonych ogrodników.

Pomidory są proste i łatwe. Twój największy problem może być już zbyt wiele! Sadzimy zarówno wczesne i późne odmiany zapadające więc mamy świeże http://shinysyl.com/ pomidory na długiej części sezonu. Dzieci czasem odebrać je i jeść je tuż roślin.

jaka klimatyzacja do sklepu

Ogórki są kolejnym gotowości, które są łatwe w uprawie. Małe rodzaje ogórka działa najlepiej.

Fasola, zwłaszcza odmiany krzewów, rosną dobrze, możesz także rozwijać biegunowe typy jeśli masz coś im rosnąć jak na słupie lub krata.

jaka klimatyzacja do sklepu

Buraki, cebula, rzodkiewki, marchew i również zrobić dobrze w doniczkach. Bakłażany są kolejnym gotowości dla nas, choć trzeba mieć dobrą pojemnik rozmiar. Używamy 5 wiadra galon. Brokuły, kapusta, ziemniaki i kalafior również zrobić dobrze, ale potrzebują większych pojemników jak bakłażany robić. Większość zieleni rośnie bardzo dobrze. Czasami rośnie sałata, i to dobrze rośnie w mniejszych pojemników.

Istnieje wiele warzyw można łatwo rosną w doniczkach. Nie być ograniczane przez naszej liście, ale jest to idealne miejsce, aby rozpocząć szczególnie dla nowych ogrodników.

Harry B pisze ogrodnictwa i majsterkowania. Zobacz swoje najnowsze artykuły w stopnica dywany i również na świeżym powietrzu schodowe bieżniki.

– autor artykułu